Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

F-TYPE S AWD CABRIOLET

Výjimečná ovladatelnost a strhující výkony. F-TYPE S AWD vyčnívá z davu.

OD

2 556 367 Kč*

  • NEJVYŠŠÍ VÝKON
  • 380 k
  • ZRYCHLENÍ Z 0 NA 100 KM/H OD
  • 5,1 s
  • NEJVYŠŠÍ RYCHLOST
  • 275 km/h

F-TYPE S AWD nabízí suverénní výkony s vynikající ovladatelností ve všech podmínkách. Osmistupňová automatická převodovka Jaguar Quickshift řadí rychle a plynule. Vůz je vybaven rovněž samosvorným diferenciálem a sportovním podvozkem se systémem Adaptive Dynamics.

DESIGN INTERIÉRU S AWD

Můžete si vytvořit dokonalý interiér podle svých představ díky širokému výběru kvalitně zpracovaných materiálů nabízených v různých luxusních kombinacích. Můžete si dokonce vybrat barvu světla podle své nálady díky konfigurovatelnému ambientnímu osvětlení interiéru v podání značky Jaguar.

PODMANIVÁ JÍZDA

F-TYPE S AWD je díky pohonu všech kol ještě dynamičtějším sportovním vozem. Pohon všech kol spolupracuje se systémem inteligentního řízení dynamiky hnacího řetězce Jaguar IDD (Intelligent Driveline Dynamics), který nepřetržitě analyzuje chování vozu, aby již v zárodku detekoval nedotáčivost nebo přetáčivost a optimalizoval trajektorii průjezdu zatáčkou.

PROZKOUMEJTE VÝKONY MOTORŮ

OHROMUJÍCÍ VZHLED

Za svalnatými a smyslnými tvary modelu F-TYPE S AWD se každý otočí. F-TYPE S AWD je připraven ke skoku, což dává najevo svou dramaticky tvarovanou zvýšenou kapotou, ventilačními otvory v barvě karoserie a 19“ koly Volution z lehké slitiny.

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

DECHBEROUCÍ VÝKONY

Motor 3.0 l V6/380 k, přeplňovaný kompresorem, se vyznačuje kultivovaným, klidným během a umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy a jízdu nejvyšší rychlostí 275 km/h. F-TYPE S AWD má ve standardní výbavě manuálně ovladatelnou aktivní výfukovou soustavu, která umožňuje ještě větší zapojení řidiče do řízení.

PROZKOUMEJTE TECHNOLOGII MOTORŮ

DALŠÍ PRVKY STANDARDNÍ VÝBAVY MODELU F‑TYPE S AWD

STANDARDNÍ VÝBAVA VŠECH VERZÍ MODELU
F‑TYPE

INDIVIDUALIZUJTE SI F-TYPE S AWD

Sestavte si F-TYPE, který bude skutečně jedinečný. Vyberte si barvy karoserie a střechy – a kola, která je doplní. Upravte si interiér podle svého vkusu, zvolte si ideální sedadla, povrchové úpravy a barevné kombinace. Váš F-TYPE bude vyroben skutečně na zakázku, protože vám kromě výše uvedeného nabídneme ještě výjimečnou kolekci prvků výbavy na přání, stylingových paketů a příslušenství.

SESTAVTE SI SVŮJ F-TYPE S AWD

CHCI ODEBÍRAT NOVINKY
O MODELU F‑TYPE S AWD

Nenechte si ujít nejnovější zprávy a nabídky týkající se modelu F‑TYPE S AWD.

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce.