Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

BEZPEČNOST
A PRAKTIČNOST

F-PACE má díky své vyspělé technice a neuvěřitelné praktičnosti všechno, co potřebujete pro svůj aktivní životní styl.

F-PACE jsme koncipovali tak, abyste měli k dispozici veškerý prostor, který potřebujete pro sebe, své spolucestující a svůj životní styl. Ještě vyšší úroveň jistoty a bezpečnosti zajišťují v modelu F-PACE vyspělé asistenční systémy, díky nimž bude každá cesta ještě příjemnější a snadnější.

PROSTORNÝ A PRAKTICKÝ

Interiér modelu F-PACE je praktický a všestranný díky uspořádání zadních sedadel dělených v poměru 40:20:40 %, pozoruhodnému objemu zavazadlového prostoru až 1 740 litrů se sklopenými zadními sedadly, nízké výšce prahu nad zemí a širokému vstupnímu otvoru do zavazadlového prostoru.

ACTIVITY KEY

Activity Key* umožňuje žít naplno ještě bezstarostněji. Náramek je robustní a zcela vodotěsný. Můžete si užívat nejrozmanitější aktivity – od parašutismu až po plavání – a klíčky od svého vozu budete mít stále u sebe. Konvenční klíček můžete nechat uvnitř vozu, protože je z bezpečnostních důvodů deaktivovaný.

* Výbava na přání

OVLÁDÁNÍ ZADNÍHO VÝKLOPNÉHO VÍKA GESTEM

Ovládání zadního výklopného víka gestem umožňuje bezdotykové ovládání víka zavazadlového prostoru bez nutnosti fyzického kontaktu s vozem nebo klíčkem od vozu. Stačí jednoduchý pohyb nohy pod libovolnou krajní částí zadního nárazníku a víko se automaticky otevře nebo zavře.

OTOČNÁ PODLAHA ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Podlahu zavazadlového prostoru modelu F-PACE lze snadno a rychle otočit, přičemž na jedné straně je pokryta odolným kobercem, zatímco na druhé straně je pryžový povrch, který se snadno čistí a je ideální pro přepravu mokrého nebo zabláceného vybavení.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

PARKOVACÍ ASISTENT*

Díky parkovacímu asistentovi je parkování do těsné mezery ještě snadnější než dosud. F-PACE dokáže sám přesně automaticky řídit během parkování na podélné i kolmé parkovací místo – řidič musí ovládat jen pedály brzd a plynu. Funkce asistovaného výjezdu pomáhá řídit F-PACE během vyjíždění z podélného parkovacího místa.

*Výbava na přání, dostupnost závisí na trhu.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

F-PACE je sportovní SUV, které kombinuje radost z jízdy s praktičností a hospodárností. Vytvořte si svůj dokonalý
F-PACE v našem konfigurátoru.