Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

JÍZDNÍ VÝKONY

Zažijte vzrušení při řízení modelu F-PACE s agilní ovladatelností
a technicky vyspělými motory, které nabízejí vrcholné výkony
i hospodárnost.

F-PACE je oživen výkonným motorem v kombinaci s lehkou hliníkovou platformou značky Jaguar a vyspělou technikou pro podporu jízdní dynamiky. Výsledkem jsou strhující výkony a pozoruhodná hospodárnost.

CELKOVÁ SUVERENITA

F-PACE se vždy řídí jako Jaguar, ať si vyberete pohon zadních nebo všech kol.

MOTORY

F-PACE nabízí kultivované a hospodárné vznětové nebo zážehové motory, včetně našich nových vznětových motorů Ingenium. Všechny jednotky poskytují dynamické jízdní výkony s pohotovými reakcemi, jimiž jsou vozy Jaguar proslulé. Motory modelu F-PACE jsou vybaveny systémem Start/Stop a chytrým nabíjením akumulátoru rekuperací kinetické energie během zpomalování, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň hospodárnosti, zejména během jízdy po městě.

INGENIUM – NOVÝ VZNĚTOVÝ MOTOR

Čtyřválcový Turbodiesel 2.0 l 180 k pro model F-PACE pochází z naší řady motorů Ingenium. Ingenium je zcela nová řada motorů Jaguar Land Rover, jejichž konstrukce zaručuje suverénní výkonové parametry, kultivovanost a hospodárnost. Motory Ingenium se vyznačují vyspělou technologií a celohliníkovou konstrukcí, díky níž nabízejí pozoruhodně nízkou spotřebu paliva a emise CO2. Motorům Ingenium je vyšší hospodárnost vrozená také díky nízké hmotnosti, která je v průměru o 20 kg nižší než u ekvivalentních motorů předchozí generace. To samé platí pro inteligenci – elektronicky řízené adaptivní chlazení motoru pracuje pouze v případě potřeby.

VZNĚTOVÝ MOTOR V6 3.0 L

Suverénní vznětový motor V6 3.0 l má výkon zvýšený na 300 k a pozoruhodný točivý moment 700 Nm, který umožňuje okamžité reakce a excelentní jízdní výkony.

INSPIRACE MODELEM F-TYPE

Zážehové motory modelu F-PACE nabízejí výkon a pohotové reakce při současném zvýšení hospodárnosti. Zážehový motor V6 3.0 l s přeplňováním kompresorem, používaný rovněž v modelu F-TYPE, je k dispozici ve verzích s výkonem 340 k a 380 k. F-PACE s motorem o výkonu 380 k je schopen zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,5 sekundy. Tyto celohliníkové motory nabízejí okamžitý přístup k vysoké úrovni výkonu a točivého momentu při jakýchkoli otáčkách, a to s jedinečným zvukovým doprovodem.

JÍZDNÍ DYNAMIKA

PODVOZEK A ZAVĚŠENÍ KOL

Podvozek modelu F-PACE nabízí jedinečnou harmonii mezi agilitou a jízdním komfortem.

LEHKÁ HLINÍKOVÁ PLATFORMA

Lehká hliníková platforma modelu F-PACE je tuhá a odolná, nabízí vynikající ochranu všem cestujícím, zatímco nižší hmotnost zvyšuje hospodárnost a optimalizuje ovladatelnost i brzdné výkony. F-PACE patří mezi nejlehčí vozy ve své třídě*. Sportovní výkony a vynikající jízdní vlastnosti zaručuje rozložení hmotnosti mezi nápravy, které je v téměř dokonale rovnovážném poměru 50:50 %*.

MANUÁLNÍ NEBO AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA

Osmistupňová automatická převodovka modelu F-PACE je velmi pohotová, kultivovaná a účinná. Řadí s mimořádnou rychlostí, aby byla zajištěna suverénní akcelerace, například při předjíždění. Řadit můžete také manuálně prostřednictvím páček na volantu. Šestistupňová manuální převodovka* umožňuje hladké řazení s krátkými dráhami pohybu řadicí páky. Tato lehká, velmi vyspělá převodovka přispívá k výjimečné hospodárnosti modelu F-PACE.

*K dispozici pouze v kombinaci se čtyřválcovým turbodieselem 2.0

F-PACE je sportovní SUV, které kombinuje radost z jízdy s praktičností a hospodárností. Vytvořte si svůj dokonalý F‑PACE v našem konfigurátoru.