Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

EXTERIÉR

F-PACE je na silnici nepřehlédnutelný díky svému výraznému dynamickému vzhledu se sportovním charakterem. F-PACE, vizuálně inspirovaný modelem Jaguar F-TYPE, je sportovním crossoverem s DNA sportovního vozu.

F-PACE je nejnovějším přírůstkem v řadě nádherných a vzrušujících vozů značky Jaguar. Jeho proporce jsou dynamické, vylepšují aerodynamiku a přispívají k ještě vyšším schopnostem. Asertivní postoj je doplněn kapkovitým tvarem vozu
a zdůrazněn snižující se linií střechy.

VYSPĚLÁ AERODYNAMIKA

Aerodynamické vlastnosti byly při navrhování designu karoserie modelu F-PACE náležitě zohledněny, což dokládá i pozoruhodná hodnota součinitele aerodynamického odporu vzduchu cx = 0,34.* F-PACE je proto skutečně tak aerodynamický, jak vypadá. Velmi propracovaná aerodynamika snižuje spotřebu paliva, emise CO2 a aerodynamický hluk, přičemž zvyšuje také stabilitu ve vysokých rychlostech, a tím i jistotu při řízení.

* V závislosti na motoru.

SPORTOVNÍ KOLA

F-PACE nabízí rozsáhlý výběr lehkých, aerodynamicky optimalizovaných kol z lehké slitiny s průměrem ráfku od 18" do 22". Tato kola jsou dokonalým doplňkem dynamického vzhledu modelu F-PACE. Vyberte si kola v našem konfigurátoru.

F-PACE je sportovní SUV, které kombinuje radost z jízdy s praktičností a hospodárností. Vytvořte si svůj dokonalý F‑PACE v našem konfigurátoru.