Skip primary navigation

THE ART OF PERFORMANCE TOUR

BĚHEM THE ART OF PERFORMANCE TOUR BUDETE MÍT PŘÍLEŽITOST SEZNÁMIT SE S MODELY XE, XF A F-PACE, NOVOU GENERACÍ VOZŮ JAGUAR.

ELEKTRIZUJÍCÍ JAGUAR

JAGUAR, NEDOČKAVÝ A PŘIPRAVENÝ ZÁVODIT, VSTOUPÍ DO ŠAMPIONÁTU FORMULE E FEDERACE FIA PRO ELEKTRICKY POHÁNĚNÉ VOZY JIŽ TENTO PODZIM.

JAGUAR XF
od 899 000 Kč¹

LUXUSNÍ MANAŽERSKÝ SEDAN S OSOBITÝM DESIGNEM, DYNAMICKÝMI JÍZDNÍMI VLASTNOSTMI A NEJMODERNĚJŠÍMI TECHNOLOGIEMI.

JAGUAR XE
799 000 Kč¹

NEJVYSPĚLEJŠÍ, NEJHOSPODÁRNĚJŠÍ A NEJKULTIVOVANĚJŠÍ SPORTOVNÍ SEDAN, JAKÝ KDY JAGUAR VYROBIL.

F‑TYPE SVR

NEJVYBROUŠENĚJŠÍ, NEJSMYSLNĚJŠÍ A NEJVÍCE VZRUŠUJÍCÍ SPORTOVNÍ VŮZ. NEJVÝKONNĚJŠÍ, NEJDYNAMIČTĚJŠÍ A NEJATRAKTIVNĚJŠÍ VÝRAZ MODELU F-TYPE.

NOVÝ JAGUAR F‑PACE

NOVÉ ÚCHVATNÉ SPORTOVNÍ SUV JAGUAR.

JAGUAR CARE: POCIT NAPROSTÉ JISTOTY

Díky naší tříleté záruce a pravidelným servisním prohlídkám zdarma po dobu tří let bez omezení ujetých kilometrů se můžete plně soustředit jen na silnici před vámi.

Více informací
Chevron

TESTOVACÍ JÍZDA VOZŮ ZNAČKY JAGUAR

Zažijte během testovací jízdy nadšení z výkonu a ovládání v kombinaci s luxusem, dílenským zpracováním a pokročilými technologiemi.

Sjednejte si testovací jízdu
Chevron

*Nezávazně doporučená cena v Kč včetně DPH počítaná kurzem 27,20 CZK/EUR. Údaje zde uvedené nejsou nabídkou na uzavření smlouvy. Pro aktuální nabídku kontaktujte autorizovaného Jaguar prodejce

¹Speciální nabídková cena bez DPH pouze pro podnikatele; časově omezená nabídka do 31.12. 2016, nejedná se o nabídku k uzavření kupní smlouvy. Ilustrace vozidla může obsahovat příplatkovou výbavu nad rámec uváděné ceny.